MAGEL WEB - Java & Funny

Darwinova cena

                  DARWINOVA CENA

Darwinova cena se uděluje za to, že zbavíte svět svých genů (že už nebudete mít žádné potomky) naprosto stupidním způsobem.

Za co ji například můžete dostat:

Tři paka v Americe chytili na golfovém hřišti sysla, odnesli ho do malé dřevěné boudy, zavřeli do bedýnky a nastříkali na něho tři spreje se zmrazovací látkou. Když sysel stále žil, přemýšleli, jak jinak ho zprovodit ze světa, k čemuž si zapálili cigaretu. Bouda plná výparů bouchla a přežil pouze sysel, protože byl v bedně.

Málokdo asi pochopí, proč se reverend Upton Down vydal s manželkou a dvěma dcerami do džungle v Nové Guinei, aby tamní domorodce obrátil na pravou víru. Než stačil vytáhnout z batohu bibli, vařila se těla celé rodiny v kotli s gulášem.

První obětí nového milénia v Las Vegas byl jakýsi Tod. Ten při novoročních oslavách vyšplhal na lampu veřejného osvětlení, kde mával na procházející dav, dokud mu neuklouzla noha. Svůj pád se snažil odvrátit zachycením za elektrické kabely, ze kterých se stejně utrhl a spadl z deseti metrů na hlavu na betonový chodník...

Brazilec, který se pokusil rozebrat granát na raketový pohon tím, že přes něj několikrát přejel sem a tam svým autem. To nezabíralo, tak se do granátu pustil kladivem. Tentokrát již uspěl. Exploze zabila kutila, zničila šest aut a autoopravnu, na jejímž pozemku se Brazilec do granátu pustil. Poblíž policie objevila dalších 14 granátů. Dospěla k závěru, že kutil granáty sbíral a snažil se kov z nich prodat do šrotu.

Jeden ze středoškolských studentů se při přípravě na Hallowen rozhodl vylepšit zapůjčený kostým Hraběte drákuly. Pod tričko si dal borovicovou kůru a svým kamarádům se chystal předvést realistickou scénku se sebeprobodením. Špatně si ale vypočítal poměr tloušťky kůry k délce čepele a probodl si srdce. Jeho poslední slova byla   "Udělal jsem to doopravdy"

Do 20m hluboké studny spadla slepice. Osmnáctiletý farmář se rozhodl, že se spustí na dno studny a slepici zachrání. Mladík utonul, zřejmě poté, co ho spodní proud vody stáhl do hloubky. Podle hlášení policie jeho sestra a dva bratři, z nichž nikdo neuměl dobře plavat, sestoupili postupně do studny a všichni se utopili. Dva starší farmáři poté přispěchali na pomoc. Oba však byli zřejmě staženi do hloubky. Později byla vylovena těla všech šesti lidí. Slepice byla jako jediná zachráněna živá.

Strážce přírodní rezervace v Yellowstonském národním parku "zaujala žena s malým synkem, která dítěti cosi roztírala po obličeji. Strážce se jí zeptal, co to dělá. 'No přece ho natírám medem!' zněla odpověď. Šokovaně se zeptal, co tím sleduje. Matka odpověděla zcela věcně, jako by šlo o největší samozřejmost: 'Chci si vyfotit, jak mu medvěd olizuje med z obličeje!'".